Metin2 Private Serverleri | Metin2 PvP | Metin2
Forumumuzdan Daha Çok Yararlanmak İçin Üye Olmalısın .

Metin2 Private Serverleri | Metin2 PvP | Metin2

Metin2, Metin2 Pvp, Metin2 Pvp Serverler, Metin 2, Metin2 Private Serverler, Metin2 Serverlar
 
AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 
 

 CUll OF THE Fifa 2011 İndir

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 108
Kayıt tarihi : 02/02/10

MesajKonu: CUll OF THE Fifa 2011 İndir   Paz Kas. 28, 2010 4:13 pm


Call of Duty: Black Ops | 2010 | Full indir | Multi + Tek Link
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

Call of Duty: Black Ops | 2010 | Full indir | Multi + Tek Link

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Call of Duty: Black Ops İndir

Sistem Gereksinimleri

Windows® Vista / XP / 7
Processor: Intel® Core™2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 or better
Memory: 2GB
Graphics: Shader 3.0 or better 256MB NVIDIA® GeForce® 8600GT / ATI Radeon® X1950Pro or
better
DirectX®: DirectX® 9.0c
Hard Drive: 12GB*
Sound: DirectX® 9.0c-compatible

İnsanlar neden savaşır? O denli derin ve açığa çıkmayı bekleyen duyguların nedeni nedir? Eminim bunun bir çok sebebi vardır. Şeref, haysiyet, vatan sevgisi, çıkar çatışmaları, aşk, çekememezlik,toprak hırsı, büyüme isteği ve intikam….. Bu listeye daha fazla neden eklemek istersek, eminim satırlar boyunca bu yazıyı uzatabiliriz. Nedeni ne olursa olsun savaşmak şüphesiz kötü bir şey. Buna rağmen acı ama gerçek olan nokta ise savaşmanın insanın doğasında olduğudur. Nitekim ezelden beri gerek şahit olduğumuz, tarih kitaplarında veya bilmediğimiz dönemlerde, hatta masal ve hikâyelerde bile savaş, hikâyenin baş unsurlarından birisi olmuştur.

Deminde dediğim gibi insanın doğasında olduğundan mıdır bilinmez ama yapılan filmlerde veya oyunlarda savaş unsurunun olması, o yapımı daha ilgi çekici kılmaya devam ediyor. Savaş oyunu denince de aklımıza gelen ilk isim ise tabi ki Call of Duty serisi oluyor.

İkinci Dünya Savaşı’nın en çok ekmeğini yiyen oyunlardan biri olan Call of Duty serisi, dördüncü oyun ile birlikte radikal bir değişime geçmiş ve tabir-i caiz ise oyun sektörüne damgasını vuran oyunlardan birisi olmuştu. Call of Duty : Modern Warfare’ın bu başarısından sonra ise yıllardır her cephesini ezberlediğimiz İkinci Dünya Savaşı konusu adeta ikinci plana atılmıştı. Nedeni ise basit. Başarı, daha fazla anlatılacak olay, daha teknolojik silahlar ve tabi ki daha geniş bir savaş alanı.

Infinity Ward’ın bu başarısından sonra bir çok yapım teker teker modern savaşlara yönelse de serinin diğer yapımcı firması olan Treyarch ısrarla İkinci Dünya Savaşı’nı anlatmaya devam etmiş ve World at War ile olaylara farklı bir pencereden yaklaşıp bizleri Japonya sahiline kadar sürüklemişlerdi. Modern Warfare 2 sonrası yakalanan başarıya rağmen meydana gelen bazı olaylar sonucu Infinity Ward’ın yalpalanması ise Treyarch’ı çok daha önemli bir konuma getirdi. Omuzlarında oldukça ağır bir yük taşıyan firma sonunda İkinci Dünya Savaşı’ndan vazgeçti ve bambaşka bir cephe ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Treyarch’ın imzasını taşıyacak olan Black Ops ile seride ilk defa soğuk savaş dönemini ziyaret edeceğiz.

Oyunun geçtiği dönem her ne kadar soğuk savaş dönemi olarak lanse edilse de benim ve bir çok oyuncunun kafasında da bazı soru işaretleri muhakkak vardır. Bunun nedeni ise tabi ki oyunun yayınlanan ilk tanıtım videosuna dayanıyor. Bu ilk tanıtım videosunda sorgu gibi bir sahneye ve oyunun çeşitli kısımlarından kısa kısa videolara şahit olmuştuk. Nedense bu video başından beri bana sanki hikayeyi anlatan birinin ağzından dinleyip sonunda çok şaşıracakmışız hissini uyandırıyor. Tabi bunu tam olarak öğrenebilmek için ise oyunun çıkış tarihi olan 9 Kasım’ı beklememiz gerekiyor. O zamana kadar yapımcıların açıkladıkları bilgiler ile yetinmeliyiz.

Soğuk SaVaş Donemi….

Soğuk savaş döneminde geçecek olan oyunda ki farklı karakteri yönlendireceğiz. Mason ve Hudson adlı bu iki karakter ile daha çok düşman hatlarının ilerisinde mücadele etmemiz gerekecek. Yani oyun hikaye gereği bazı büyük muharebeleri karşımıza çıkartacak olsa da, genelinde sınır ötesi operasyonu gibi bir hava da hakim olacak. Oyunda Ural Dağları, Küba ve Laos dışında tabi ki soğuk savaşın en önemli noktalarından biri olan Vietnam’ı da ziyaret etmemiz gerekecek.

Tabi ki yönlendirdiğimiz bu iki karakter dışında savaş alanında sırt sırta çarpışacağımız bazı önemli karakterlerde bulunacak. Örneğin World at War’ın Sovyetler birliği görevlerinde karşımıza çıkan Reznov, yeni Treyarch oyununda da kendisine yer edinmiş olacak. “Victor Charlie” adlı görevde, Vietnam tünellerinde karşılaşacağımız Reznov’u World at War’da ünlü oyuncu Garry Oldman seslendirmişti. Black Ops’ta da Garry Oldman’ı seslendirme kadrosunda görüyoruz. Yani Reznov gene Garry Oldman’a emanet edilecek.

Geniş Sİlah Yelpazesi

Oyunun açıklanan bazı özelliklerinden önce kısaca atmosferinden bahsetmek istiyorum. Özellikle Modern Warfare oyunları sonrasında sinematik anlatım Call of Duty serisi için önemli bir yere sahip olmaya başladı. World at War’da bu sinematik deneyim ile fazla karşımıza çıkmayan Treyarch, patlamasını ise Black Ops ile birlikte yapacak. Oyunun ilk tanıtım videolarında gösterilen sahnelerden de bu durum net bir şekilde anlaşılıyor. Firma oyuncuları Ural dağlarının eteklerinden zıplamaya, içerisinde bulundukları bir jet’ten savaş alanını bombalamaya kadar zorlayacak.

Gelelim oyundaki bir diğer yeniliğe. Call of Duty serisi her ne kadar Battlefield’ta olduğu gibi araçları ikinci plana atsa da özellikle son birkaç oyundur araç kullanımının da ön plana çıkmaya başladığını gördük. Öyleki World at War’ın bazı multiplayer modlarında tank kullandığımız bile oldu. Modern Warfare 2’de ise kar kızaklarını kullandığımız sahneler sanırım unutulmazlar arasındaki yerini çoktan almıştır bile. Black Ops’ta ise bir adım daha ileri gidilmiş ve helikopter, jet kullanımı gibi dinamiklere yer verilmiş. Tabi ki işin birde sınırlandırması var. Örneğin Jet içinde bulunduğumuz bölümde aslında jet’i tam anlamıyla kullanamıyoruz. Oyunun GamesCom fuarında gösterilen bu kısmında daha çok aşağıda bulunan askerlere talimatlar vermemiz gerekiyor. Helikopter kullanımı ise Jet kullanımına göre biraz daha serbest diyebiliriz. Gene gidilecek olan noktalar belli olsa da bu noktalara gidişi oyuncu kendsi sağlayacak. Helikopter kullanımını ise E3 2010 fuarında gosterilmişti…

İkinci Dünya Savaşından biraz daha modern zamana geçince, tabi ki serideki silahlarda da büyük bir değişim meydana gelmiş. Buna rağmen seri için klasikleşen bir çok silahı gene kullanma şansımız olacak. Ak-47, MP5k, M16, ASP, M1911, Makarov, Python ve Famas gibi klasik silahların yanında balistic knife (özel tutma kısmı olan ve iç kısmı fırlatılabilen bıçak türü) ve M202 adı verien roket atarı kullanabileceğiz. Balistic Knife özellikle gizli görevlerimizde baş tacımız olacak. Oyunun multiplayer kısımlarında da iki elimizde kullanabildiğimiz bu bıçağı fırlatarakta düşmanlarımızı etkisiz hale getirebileceğiz. Oyundaki dikkat çeken en önemli silah ise tabi ki Crossbow (yaylı tüfek) oluyor. Normal okları ilede ölümcül olan bu silahı asıl önemli kılan nokta ise bir bomba atar gibide kullanabilmemiz olacak. Yani atış yaptığınızda düşmana isabet ettirebilirseniz, arkanızı döndüğünüzde birkaç saniye içerisinde vurduğunuz düşmanınızın havaya uçtuğunu görebileceksiniz.

Silahlar yönünden meydana gelen bir diğer değişiklikte aparat kısmı olmuş. Diğer Call of Duty oyunlarında silah seçtikten sonra şayet kilidini açmış isek bu silaha ait özel aparatımızı takabiliyorduk. Black Ops’ta ise aparat kısmı için ayrı bir kısım oluşturulmuş. Artık seçtiğimiz tabanca için bile bazı özel aparatlar bulunacak.

Multiplayer modları

Oyunun en ilgi çekecek olan kısmı ise tabi ki çoklu oyuncu modları olacak. Dedicated server özelliğini destekleyecek olan oyunun çoklu oyuncu modları için varolanın multiplayer özelliklerinin üzerinden gidilmiş diyebiliriz. Yani eski oyunlara baktığımızda yeni özellikler ile karşılaşsakta, multiplayer modları genel itibari ile aynı çizgisellikte karşımıza çıkacak. Çoklu oyuncu modları için yayınlanan videolara baktığımızda oynanışın fazlasıyla Modern Warfare 2’yi andırdığını söyleyebilirim. Hatta hız ve aksiyon olarak daha hızlı mücadeleler bizleri bekleyecek gibi gözüküyor. Klasik deathmatch, domination, sabotage modları oyunda kendisine yer bulacak. Saydığım bu klasik çoklu oyuncu modları dışında bazı özel oyun modları ile de karşılaşacağız. Dört farklı oyun modunu içeren Wager Match kısmıda bu özelliklerin başında geliyor. Baştan söylemeliyim ki geçtiğimiz günlerde açıklanan bu özel modlar, oyunun çoklu oyuncu kısmına bir hayli renk getireceğe benziyor.

Oyunun bu kısmındaki dört farklı modu kısaca açıklayacak olur isek ;

One In The Chamber : Bu mod belki de oyunun en keyifli modlarından birisi olacaktır. One in the Chamber’de tüm oyuncular tabanca ile oyuna başlıyor. Olayı daha keyifli kılan taraf ise tabancanızda sadece bir mermi olması. Eğer cephanenizi arttırmak istiyorsanız rakiplerinizi öldürmelisiniz. Her rakipte cephanenize bir kurşun daha ekleniyor. Eğer merminiz biterse rakibinizi bıçak ile öldürmelisiniz. Özellikle ikili mücadelelerde her iki tarafında mermisi bittiğinde, bu oyun modu çok keyifli ve bir o kadarda komik bir hale gelebilir.

Stick and Stones : Bu oyun modunda Black Ops’un en renkli silahlarından Crossbow, Balistic Knife ve Tomahawk ile oyuna başlıyorsunuz. Bu oyun modunda rakibinizi tomahwak ile öldürdüğünüzde çok daha avantajlı bir duruma geçiyorsunuz çünkü rakibiniz oyundaki tüm haklarını kaybetmiş oluyor.

Gun Game : Bu oyun modunda ise farklı silahlar ile oynayabiliyorsunuz. Oyundaki en etkisiz tabanca ile oyuna başladığınız bu modda, rakiplerinizi öldürdükçe bir üst sınıf silaha sahip oluyorsunuz. Yani tabanca ile başladınız, bir kişi öldürüdüğünüzde elinize iki tabanca alıyorsunuz. İkinci kişide ise pompalı silahı kullanabiliyorsunuz. Bu durum adım adım ilerleyerek keskin nişancı tüfeklerinden bazukaya kadar geniş bir yelpazeyi kullanmanızı sağlıyor. Bu modun dikkat etmeniz gereken noktası ise bıçak ile öldüğünüzde silahınızın bir önceki kademeye dönmesi oluyor.

Sharp Shoter : Bu oyun modunda ise tüm oyuncular rasgele bir silah ile oyuna başlıyor. Her ölmenizde elinizde farklı bir silah bulunabiliyor. Şanslı iseniz bir Crossbow veya iyi bir makineli tüfek ile oyuna başlayabilirsiniz

Gördüğünüz gibi oldukça zengin bir çoklu oyuncu moduna sahip olan Call of Duty: Black Ops ayrıca Combat Training adlı bir oyun modunu da barındıracak. Bu kısım adından da anlaşılacağı gibi botlara karşı savaşabileceğiniz bir oyun modu. İnternet bağlantınız yok veya çoklu oyuncu modlarına yabancı iseniz bu kısım antreman yapabilmeniz için önemli bir yere sahip olacak.

Çoklu oyuncu modları gene perk ve killstreak sistemi üzerine kurulmuş. Killstreak sisteminde Care Package, RC Bomb, Napalm Strike, Attack Helicopter ve Arch Angel gibi seçenekler olacak. Tabi bunlar sadece buz dağının görünen kısmı. Eski oyunlardaki killstreak listesine baktığımızda gene zengin bir seçenek menüsü ile karşılaşacağımıza eminiz. Ayrıca düşmanın arkasına sızabileceğiniz RC-XD aracı gibi ilginç seçeneklerede sahip olabileceksiniz. Bir çok ceşidin bulunacağı Killstreak listesinde Napalm füzesi bile gönderme şmkanınız bulunacak.

Oyunun çoklu oyuncu modlarında karşımıza çıkan en büyük yenilik ise kayıt sistemi oluyor. Multiplayer videosunun sonundaki birkaç saniyelik kısımdan bu yeniliği çıkarmak mümkün. Yani yaptığınız mücadeleleri kaydedebilecek, bu mücadelelerden video ve ekran görüntüsü alabileceksiniz. Bu özelliğin oyunun çoklu oyuncu kısmına ayrı bir keyif katacağına eminim. İlerde yeni harita paketleri ile süslenecek olan oyunun bu modlarında gene farklı mekanlarda bulunacağız. Büyük bir tesis olan Launch ve karlı alanlarla bezeli olan Summit’te bu haritalardan sadece bir kaçı olacak.

Tüm oyun severlerde olduğu gibi Treyarch’ın da zombileri sevdiği bir gerçek. World at War’da Nazi zombilerin salgını arasına biz oyuncuları bırakan Treyarch’ın Black Ops içinde güzel fikirleri olduğu belirtiliyor. Henüz tam bir açıklama veya görüntü ile karşılaşmasakta, oyunda zombileri göreceğimize neredeyse eminiz. Call of Duty: Black Ops oyun motoru olarak Treyarch’ın World at War’da da kullandığı grafik motoru IW Engine’i kullanacak. Patlamalar üzerinde daha özenli çalışan takım, özellikle kan efektleri ile atmosferi sağlamlaştırıyor. Yani büyük bir patlama olduğunda havaya uçuşan kanları veya uzuvları görebileceksiniz. Motion Capture teknolojisini de kullanan oyunda bu nedenle karakter animasyonları da gerçeğe daha yakın olacak. Daha geniş mekanlara sahip olacak oyunun saniye başına 60 frame olacağı da açıklanmıştı.

Sonuç olarak Call of Duty: Black Ops oldukça sağlam bir şekilde geliyor. Gösterilen videolara ve açıklanan özelliklere bakacak olur isek Treyarch’ın omzundaki bu ağır yükün altından başarı ile kalkabileceğini söyleyebiliriz. Artık bir fenomen haline gelen seri Black Ops’la daha da yükselecek gibi gözüküyor. Kısacası uykusuz gecelere hazır olun…

* Black Ops, Avatar‘da kullanılan hareket yakalama teknolojisinin aynısını kullanıyor. Bu sayede bir oyunda gördüğümüz en gerçekçi animasyonları görebiliriz. Bu aynı zamanda yüz animasyonlarını da içeriyor. Beklentilerinizi tavana dayayabilirsiniz.
* Oyunda 4 kişiye kadar co-op desteği olacağı kesinleşti.
* Hikaye örgüsünde en az iki farklı karakter olacak gibi duruyor.
* Ayrıca oyunun yapım aşamasında Soğuk Savaş döneminde Amerikan ve Rus taraflarında görev almış kişilere danışılmış olması, akıllara çatışmanın her iki tarafında da yer alabileceğimiz ihtimalini getiriyor. Bu gerçekleşmese bile bu oyunu tek yönlülükle veya “Amerikancı” bir yaklaşımla suçlamak pek mümkün olmayacak.
* Treyarch patronu Mark Lamia, oyunun ölçek olarak “epik” olacağının altını çizmiş. Ayrıca hikayenin de tamamen çok yönlü olacağını vurgulamış. Yani bu bir üstteki maddeyi de destekliyor.
* Oyunun hangi tarihler arasında geçeceği tam kesinlik kazanmadı; ancak oldukça geniş bir tarihi perspektife yayılacağı tahmin ediliyor.
* Daha önceki haberimizdeki SR-71 Blackbird tahmini doğru çıktı. Black Ops’ta SR-71′in yeteneklerini kullanarak birliklerimizi düşmanın pozisyonu hakkında bilgilendireceğimiz bir bölüm olacak.
* Kazakistan’ın (dönemin Sovyet Rusya’sı) Ural Dağları’nda geçecek ve stealth action tadında gizlilik gerektirecek bir bölüm de yer alacak.
* Sessiz saldırılar yapabileceğimiz gibi bir bomba atara dönüştürebileceğimiz enteresan bir Crossbow olacak.
* Çoklu oyuncu modlarında araç kullanımı olacak mı sorusuna Treyarch hala net bir yanıt vermiş değil; ancak oldukça detaylı karakter özelleştirebilme seçenekleri olacak.

Turbobit Tek Link :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Letitbit Tek Link :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

400 MB Linkler :

Fileserve :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Hotfile :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Turbobit :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Uploaded :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Netload :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Linkler Birbiriyle Uyumludur, CRACK İÇİNDE

Tek Link İçin Crack (Diğerlerinde mevcut) :

Uploaded :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Hotfile :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Uploadspace :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Bitshare :
[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

Prototype – 2009 – Full – Oyun indir – Download – Yükle
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

Alıntıdır…
: Razor1911
: [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]
: Mevcut
: Sanal Sürücü
: 39 (200 MB)
:[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]

İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) ya da Windows Vista (SP2)
İşlemci: Pentium Intel Core 2 Duo 2.6 GHz yada AMD Athlon 64 X2 3800+ üstü
Ekran Kartı: 3D 256 MB Shader 3 destekli ekran kartı.
RAM : Xp için 1 GB / Vista için 2 GB
Hard Disk: 8 GB boş alan

(Yukardaki özellikler min. özelliklerdir)


[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]New York hazır ol, Alex geliyor..

New York’un çılgın caddelerinde adından henüz yeni duyulmuş bir virüsten bahsedilmektedir. Prototype adındaki insana devasa özellikler kazandıran bu virüs, Alex adındaki bir gencin laboratuar ortamında vücuduna geçiş yaparak, kısa bir hafıza kaybı yaşatır. Bu virüs nedeniyle hafızasını kaybeden Alex ise, şehri karış karış ederek hafızasını aramaktadır Daha öncede bahsettiğim gibi insana devasa özellikler kazandıran bu virüs, Alex’in bir ölüm makinesine dönüşmesine sebebiyet verir. Alex kural tanımaz, vicdansız adete bir kurt adama dönüşür ve her geçen gün vücudunu daha da kontrole alan bu virüs sayesinde şehri içerisinde, örümcek adamı aratmayacak etkiler yapar. Hızlılığı, çevikliği ve mükemmel dövüş teknikleri ile polislerin bir numaralı hedefi haline gelir. Ancak sonsuz gücü sayesinde arabaları hatta helikopterleri durdurabilecek. Alex’in bir diğer ilginç özelliği ise, daha önce hiç görmediğimiz bir özellik; (Yanlış hatırlamıyorsam) öldürdüğü kişinin yerine geçebilecek ve o kişinin hareketlerini, seslerini ve ek olarak birkaç özelliğini daha taklit edebilecek. Bunu duyduğumda ben de çok heyecanlanmıştım, çünkü öyle bir oynayış tarzı ki, gerçekten oyuncuları merak içerisinde bırakıyor. Kesinlikle bizim için eğlenceli ve bir o kadar da ilginç bir deneyim olacak Prototype. Ayrıca Alex önsezileri oldukça kuvvetli bir insan olacak. Biraz daha açmak gerekirse; kendine yapılabilecek saldırıları önceden algılayabilip, ona göre davranabilecek. Bu ne kadar iyi bir özellik tartışılır aslında, çünkü bu özellik sayesinde yapay zekanın etkilerinin düşeceğini düşünüyorum. Ama bu sadece bir tahmin. Neler olabileceğini oyunu elimize aldığımızda anlarız.

Prototype’in videosunda gördüğümüz görüntülere bakılırsa, Alex’in çok çeşitli savaş yöntemleri var. Bir videosunda elini kesici bir alete çevirip, ortalığı kan gölüne çevirebiliyordu. Hızlılığı sayesinde düşmanlarını çok çabuk halt edebiliyordu. Çok yükseklerden zıplayarak düşmanlarının önlerine sürpriz gibi çıkabiliyordu. Tabii ki bunca özellik yapay zekayı gölgede bırakacağa benziyor. O yüzden Sierra’nın yapay zekaya büyük önem vermesi gerekiyor. Aksi halde oyun yapay zekası nedeniyle oyunu sürekli tekrarlanan bir hale getirebilir.

Ayrıca macera tadındaki aksiyon oyunumuz Prototype, çoklu oyuncu modu sayesinde arkadaşlarınızla sınırsız aksiyon olanağını sizlere sunacak.

Yapımın gözümüze sokulan bir diğer özelliğiyse motoru. Grafiklere ve videolara baktığımızda devrim yapacak kalitede bir fizik motoru var. Günümüz PC sitemlerini zorlayacak ve yeni nesil konsolların özelliklerini iyi kullanacak bir oyun görüyoruz. Şehrin tasarımı çok güzel. New York adeta oyuna taşınmış gibi parlıyor. Bina tasarımları gerçekten çok güzel. Araç tasarımları ve oyunun ana karakteri Alexin tasarımı güzel yapılmış.


Vücut Yeteneklerini Açar
Ana menüden EXTRAS‘ı seçin, CHEAT CODE‘ye girin ve kombinasyonu uygulayın: Sağ, Sağ, Sol, Aşağı, Yukarı, Yukarı, Yukarı, Aşağı.[Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...]


Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

hepsi [Sadece Kayıtlı Kullanıcılar Linkleri Görebilir. Kayıt Olmak İçin Tıklayın...] tarafından alıntıdır teşekkürler

Power of Defense v1.1
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

Power of Defense v1.1

Power of Defense v1.1 | 22.5 Mb

Power Of Defense provides a new strategy and defense mix game experience. Defend your world from upoming evil and oil-smelling robots. They come from the platform between both parallel universes you have to fight on by producing own robots to send them back to their native world. You as the last hero on earth and the only one your government could find (and pay), only you can save the world.
Each game level can be solved in many different ways. Play the Demo and see yourself! There is only 1 level, but your opponent always behaves different. So are you! Play with 13 different robots. Build robots to steal money from opponents base, transport your robots, convert opponents, etc..
Create your own combinations to defeat your opponents more efficient by building robots in particular order. Try this in our Demo, build a Ice robot and then Laser. The result is not the same when building Laser robot first. Play against other people and perpetuate your name in our highscores. In multiplayer mode you play 1vs1. Beat your opponent! Show us! Upgrade your robots to increase their force. But aware, your opponent never sleeps. The choice is yours..
DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Power of Defense v1.1
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

Power of Defense v1.1

Power of Defense v1.1 | 22.5 Mb

Power Of Defense provides a new strategy and defense mix game experience. Defend your world from upoming evil and oil-smelling robots. They come from the platform between both parallel universes you have to fight on by producing own robots to send them back to their native world. You as the last hero on earth and the only one your government could find (and pay), only you can save the world.
Each game level can be solved in many different ways. Play the Demo and see yourself! There is only 1 level, but your opponent always behaves different. So are you! Play with 13 different robots. Build robots to steal money from opponents base, transport your robots, convert opponents, etc..
Create your own combinations to defeat your opponents more efficient by building robots in particular order. Try this in our Demo, build a Ice robot and then Laser. The result is not the same when building Laser robot first. Play against other people and perpetuate your name in our highscores. In multiplayer mode you play 1vs1. Beat your opponent! Show us! Upgrade your robots to increase their force. But aware, your opponent never sleeps. The choice is yours..
DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NyxQuest: Kindred Spirits v1.1 (PC/2010/MULTI5)
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

NyxQuest: Kindred Spirits v1.1 (PC/2010/MULTI5)

NyxQuest: Kindred Spirits v1.1 (PC/2010/MULTI5)
Language: Eng/Fr/Ger/Ita/Spa | PC | Developer/Publisher: Over the Top Games | 128 MB
Genre: Action/Adventure
Fly with Nyx across the ruins of the ancient Greece in her dangerous search for her dearest friend Icarus. Use the powers of Zeus and the Gods from Olympus and use them wisely in order to help Nyx to complete her epic adventure. Cast rays, command the winds, control the fire, fight the Hydra, surf the blazing sands and modify the environment as you have never experienced before.
Screenshot:Features:
? Innovative and unique gameplay. You will be able to invoke the powers of the gods for interacting with the environment as you have never done before.
? 12 challenging levels, carefully designed, completely filled with puzzles, beautiful scenarios and action.
? Real physics based puzzles and interactive scenery.
? Play against the clock. Try to beat the best times from the developers and get all the Steam Achievements!
? Stunning graphics specially enhanced for the computer version. Impressive visual effects such as bloom, depth of field and heat distortion.
? Find your way to the Arcadia, the secret bonus level.
? 20 ancient relics hidden by the Gods to be found within the levels.
? A fascinating story. Will you be able to help Nyx discover what happened to her friend Icarus?
? Beautiful soundtrack composed by film composer Steven Gutheinz.

System requirements:
? Windows XP/Vista/7
? DirectX 9c
? 1.7 GHz
? 512 MB RAM

DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NyxQuest: Kindred Spirits v1.1 (PC/2010/MULTI5)
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

NyxQuest: Kindred Spirits v1.1 (PC/2010/MULTI5)

NyxQuest: Kindred Spirits v1.1 (PC/2010/MULTI5)
Language: Eng/Fr/Ger/Ita/Spa | PC | Developer/Publisher: Over the Top Games | 128 MB
Genre: Action/Adventure
Fly with Nyx across the ruins of the ancient Greece in her dangerous search for her dearest friend Icarus. Use the powers of Zeus and the Gods from Olympus and use them wisely in order to help Nyx to complete her epic adventure. Cast rays, command the winds, control the fire, fight the Hydra, surf the blazing sands and modify the environment as you have never experienced before.
Screenshot:Features:
? Innovative and unique gameplay. You will be able to invoke the powers of the gods for interacting with the environment as you have never done before.
? 12 challenging levels, carefully designed, completely filled with puzzles, beautiful scenarios and action.
? Real physics based puzzles and interactive scenery.
? Play against the clock. Try to beat the best times from the developers and get all the Steam Achievements!
? Stunning graphics specially enhanced for the computer version. Impressive visual effects such as bloom, depth of field and heat distortion.
? Find your way to the Arcadia, the secret bonus level.
? 20 ancient relics hidden by the Gods to be found within the levels.
? A fascinating story. Will you be able to help Nyx discover what happened to her friend Icarus?
? Beautiful soundtrack composed by film composer Steven Gutheinz.

System requirements:
? Windows XP/Vista/7
? DirectX 9c
? 1.7 GHz
? 512 MB RAM

DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nine Unknown Men v1.0 Cracked-F4CG
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

Nine Unknown Men v1.0 Cracked-F4CG

Nine Unknown Men v1.0 Cracked-F4CG
Size: 381 MB

Description: Many centuries have passed since the demise of Atlantis, but the knowledge of this great civilization has been passed down to descendants, who protected it heavily! Every member of the Union of the Nine must guard one of the nine sacred books containing scientific knowledge, discoveries and facts that are forbidden to humankind. The Union has been waiting patiently for the time when humanity will be ready for this information. When one of the nine dies, someone worthy must assume his place
DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FILESONIC

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Nine Unknown Men v1.0 Cracked-F4CG
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

Nine Unknown Men v1.0 Cracked-F4CG

Nine Unknown Men v1.0 Cracked-F4CG
Size: 381 MB

Description: Many centuries have passed since the demise of Atlantis, but the knowledge of this great civilization has been passed down to descendants, who protected it heavily! Every member of the Union of the Nine must guard one of the nine sacred books containing scientific knowledge, discoveries and facts that are forbidden to humankind. The Union has been waiting patiently for the time when humanity will be ready for this information. When one of the nine dies, someone worthy must assume his place
DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FILESONIC

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UrbanFreestyle Street Soccer | Sports-Socce | Full Ripped
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

UrbanFreestyle Street Soccer | Sports-Socce | Full Ripped

UrbanFreestyle Street Soccer | Sports-Socce | Full Ripped
Size: 195 MB

Urban Freestyle Soccer is a game based on the type of football you tended to play in the street (or any available space you could find) when you were younger, lots of goals and generally no rules. The game focuses on fast paced action rather then patient build up work. There?s no offside, fouls, throw-ins or corners. Teams are made up of four players each and all have their unique styling ranging from skaters to street hoods.
Gameplay:
Game modes set to be included in Urban Freestyle Soccer are home turf, versus, freestyle, challenge, and training. There will also be a number of minigames. The gameplay will be fast and furious, with many different showboating tricks, including volleys, flicks, juggles, and scissors kicks. Rules in Urban Freestyle Soccer will be few and far between, and there won’t be any offside rulings or fouls to get in the way of the game’s arcade-style pacing. The game will feature a dynamic two-layered combo system, as well as supercharged netbuster power-up attacks, for earning high scores. Each environment in the game will be tailor-made for its representative gang, presenting specific objects and boundaries that will increase the level of home-field advantage.

Game Features:
* First-ever arcade street soccer!
* Sixteen teams each with home playing field and upgrade system ready to take control of the concrete jungle by any means necessary.
* Eight hard-hitting game modes including Street Wars, Versus Mode, Freestyle, Street Challenge,
* Training and Mini-Games!
* Over 50 players with individual catch phrases plus trick, combo and special moves.
* All-new Netbuster power-up for record-breaking high scores!
* Dynamic two-layered combo system to earn points for superior arcade sports gaming.
* Special reward system reveals unlocked features for extended replay value.DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FILESONIC

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UrbanFreestyle Street Soccer | Sports-Socce | Full Ripped
admin oyun 11 18th, 2010 | yorum yok

UrbanFreestyle Street Soccer | Sports-Socce | Full Ripped

UrbanFreestyle Street Soccer | Sports-Socce | Full Ripped
Size: 195 MB

Urban Freestyle Soccer is a game based on the type of football you tended to play in the street (or any available space you could find) when you were younger, lots of goals and generally no rules. The game focuses on fast paced action rather then patient build up work. There?s no offside, fouls, throw-ins or corners. Teams are made up of four players each and all have their unique styling ranging from skaters to street hoods.
Gameplay:
Game modes set to be included in Urban Freestyle Soccer are home turf, versus, freestyle, challenge, and training. There will also be a number of minigames. The gameplay will be fast and furious, with many different showboating tricks, including volleys, flicks, juggles, and scissors kicks. Rules in Urban Freestyle Soccer will be few and far between, and there won’t be any offside rulings or fouls to get in the way of the game’s arcade-style pacing. The game will feature a dynamic two-layered combo system, as well as supercharged netbuster power-up attacks, for earning high scores. Each environment in the game will be tailor-made for its representative gang, presenting specific objects and boundaries that will increase the level of home-field advantage.

Game Features:
* First-ever arcade street soccer!
* Sixteen teams each with home playing field and upgrade system ready to take control of the concrete jungle by any means necessary.
* Eight hard-hitting game modes including Street Wars, Versus Mode, Freestyle, Street Challenge,
* Training and Mini-Games!
* Over 50 players with individual catch phrases plus trick, combo and special moves.
* All-new Netbuster power-up for record-breaking high scores!
* Dynamic two-layered combo system to earn points for superior arcade sports gaming.
* Special reward system reveals unlocked features for extended replay value.DOWNLOAD
FILESERVE

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

UPLOADING

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

FILESONIC

Kod:

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Sayfa 1 de 1.2651234567891011121314151617»204060...Son »


Üye Ol

Son Yazılar
Hayat Senin Romeo …
Yarını göremiyorum
Richard- aşk mı?
Atkım
Olmuyorsa Zorlamayacaksın – Can Yücel
Diyelim ki – Can Yücel
Olgunlaşmak – Can Dündar
Çoktan Pes Etmeyi Seçmiş Birini Nasıl Motive Ederiz?
Anla/t
İnci
Kardelen (Berfin) Çiçeğinin Hikayesi…
Gelmeyen Baharlara
Masal gibi bir aşk yasayalim senle
Bazen uzun cümlelerin noktasıdır aşk
Susmaya gidiyorum…/..Birazdan dönerim…
Kategoriler
Anne-Babalar
(331)
Aşk – Evlilik
(463)
Bloglar
(3140)
Deneme
(1570)
Download
(9929)
Dünya
(415)
Ekolojik Yaşam
(338)
emo
(2572)
farmville
(561)
Flash Oyun
(3)
frontierville
(1766)
Futbol
(580)
Güncel
(67)
Gündelik Yaşam
(35)
Güzel Sözler
(524)
Hikayeler
(2155)
izle
(6661)
Kadınca
(8058)
Komedi
(3542)
Konsol Oyunları
(1972)
koxp
(1779)
Metin 2
(7283)
Msn
(1451)
Müzik
(10577)
oyun
(7153)
Şiir
(86)
Silkroad
(1187)
Siyaset
(4)
teknoloji
(5399)
Webmaster
(5201)
Yemek – Mutfak
(1)
Geçmiş Aylar
Kasım 2010
(5981)
Ekim 2010
(2963)
Eylül 2010
(2626)
Ağustos 2010
(10680)
Temmuz 2010
(8090)
Haziran 2010
(8962)
Mayıs 2010
(5383)
Ocak 2010
(11)
Aralık 2009
(3571)
Kasım 2009
(3409)
Ekim 2009
(2249)
Eylül 2009
(7930)
Ağustos 2009
(8330)
Temmuz 2009
(1410)
Haziran 2009
(2)
Mayıs 2009
(2191)
Nisan 2009
(2422)
Mart 2009
(8011)
Son Yorumlar
Kraliyetli – Level Para Perfect Veren Npc – Efsunlar Abartılı Kolay Sw için asdasdsd
Kraliyetli – Level Para Perfect Veren Npc – Efsunlar Abartılı Kolay Sw için asd
Kraliyetli – Level Para Perfect Veren Npc – Efsunlar Abartılı Kolay Sw için asd
[ KraLiyetLi AbartıLı Efsunlar Baslangıc LwLi 94 +80 İtemli Azrail Sandıklı Server] için chatlackk
[ KraLiyetLi AbartıLı Efsunlar Baslangıc LwLi 94 +80 İtemli Azrail Sandıklı Server] için necooo
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://metin2pvpserverleri.forumotion.com
 
CUll OF THE Fifa 2011 İndir
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Metin2 Private Serverleri | Metin2 PvP | Metin2 :: Çöp :: Çöp-
Buraya geçin: